‘Sa herë ke qënë i fejuar’/ Partnerja ja bën Seldit ‘8 me 2’, komentuesit kanë një ‘paralajmërim’ (Foto)


Këngetari Seldi Qalliu, pak ditë më parë zyrtarizoi lidhjen e tij të re me një vajzë bukuroshe të quajtur Sindi Cela. Ai e beri lidhjen publike në datëlindjen e saj ku edhe postuan foto duke shkëmbyer puthje. Por në sy ra unaza që kishe partnerja e tij në gisht që dukej si unazë fejese.

Ndërsa partnerja e tij për herë të parë në Instagram ka postuar një foto me këngëtarin ku dhe i drejton një pyetje me spec.“Kur e pyes sa here ke qene i fejuar”Ndërsa të shumë janë edhe komentet e ndjekësve që i thonë asaj se mund të jetë ajo që do të quhet ishi i Seldt në të ardhmen.

‘Sa herë ke qënë i fejuar’/ Partnerja ja bën Seldit ‘8 me 2’, komentuesit kanë një ‘paralajmërim’. Seldi Qalliu më parë ka pasur një lidhje dashurore me këngëtaren Mimoza Shkodra por i dhaanë fund marrëdhënies së tyre në vitin 2018.