Sa e bukur eshte, Njihuni me vajzën e Isa Mustafës, ajo është një zonjë e vërtetë (Foto)

Sa e bukur eshte, Njihuni me vajzën e Isa Mustafës, ajo është një zonjë e vërtetë. Njihuni me vajzën e kreut të Ldk-së, Isa Mustafës.

Është, Afërdita Mustafa Xhemajli, vajza e ish-kryeministrit Isa Mustafa, e cila ngjanë goxhaa shumë me babain e saj, e cila ka publikuar nje foto ne rrjetin social.

Afërdita është e martuar dhe ka dy fëmijë, ajo momentalisht punon në Qendrën Klinike Universitare, në Pediatri. Vajza e kryeministrit është brune dhe po ta shikosh me vëmendje.

Ajo i ngjan më shumë babait sesa dy vëllezërit e saj, met vertet ajo duket shume e bukur, dhe teper elegante, ja dhe nje foto e saj, percjell ditorja.