Rudina Magjistari publikon nje foto me bashkeshortin , ja si duket cifti i lumtur

Rudina Magjistari eshte dhe mbetet nje nder moderatoret me te dashura nga ky publik. Me punen e palodhshme ajo arriti te kete sukses ne profilin e saj te punes si drejtuese e emisioneve ne televizionin shqiptar.

Rudina eshte teper aktive ne rrjetet sociale, ku shpesh e shohim te publikoje foto dhe ti ndaje me miqte e saj te instagramit , foto nga rutina ,puna ,apo jeta e saj.

Por rrallehere e shohim moderatoren tone te dashur te publikoje foto me bashkeshortin e saj.Kohet e fundit, Rudina ndau me miqte e saj ne rrjetin social instagram, disa foto me bashkeshortin e saj, nga shtepia e tyre moderne.

Cifti duken shume te lumtur ne fotot qe Rudina ka publikuar. Ne i urojme dite te bukura dhe plot lumturi se bashku,ditorja.