Mos e Humbisni, Rudina Dembacaj prezanton per here te pare motren e saj, ja sa shume ngjajne motrat

Rudina Dembacaj eshte nje nder aktoret dhe moderatoret me te dashura per publikun shqiptar. Me rolet e saj ajo ka arritur te komentohet gjate ne media dhe te marre vemendjen e te gjitheve.

Mbremjen e djeshme ajo postoi disa foto nga pervjetori i pare i hapjes se restorantit te saj. Gjithashtu moderatorja e njohur na prezantoi edhe me motren e saj.

Ndersa kjo e bukura, eshte motra ime, nuk i pelqen shume jeta publike, por nuk rri dot pa thene qe eshte interior designer me e mira ne bote! Ka bere @cormeumtirana nje ambient te pa konkurueshem, te ngrohte dhe familjar.

Motrat duken shume te ndryshme sepse njera bruna e tjetra bionde. Rudina eshte shume energjike, e njohur, e papermbajtshme ndersa motra krejt e kunderta pasi nuk asnje aspirate per t’u bere e njohur.