Rrallehere ne publik/ Alketa Vejsiu prezanton vajzen me nje foto, nje dedikimi teper i zgjedhur

Rrallehere ne publik/ Alketa Vejsiu prezanton vajzen me nje foto, nje dedikimi teper i zgjedhur.

Jemi mesuar qe moderatoren e njohur Alketa Vejsiu ta shohim cdo here te kuruar dhe elegante. Ajo eshte dalluar gjithmone per imazhin e persosur qe ka krijuar ne publik.

Alketa eshte mjaft e pergatitur dhe prej vitesh e kemi pare ne televizion te drejtoje emisione te ndryshme. Alketa Vejsiu mbetet nje nder moderatoret me te pelqyera te publikut shqiptar dhe jo vetem . Ajo ne rrjetet sociale ka qene teper aktive kohet e fundit , duke postuar foto rreth jetes se saj , por edhe nga rutina apo puna . Moderatorja ka nje vajze me emrin Nikol , rrallehere e kemi pare ne publik . Alketa Vejsiu nuk e ka nxjerre shpesh vajzen ne publik dhe te gjithe jemi bere kureshtar te dime se si eshte ajo.