Robert Berisha na prezanton te dashuren e re, te gjithe e njihni (Foto)

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara në media kohët e fundit.
Ata i dhanë fund martesës disavjeçare dhe lajmin e bëri të ditur vetë Roberti nëpërmjet një postimi në Instagram.
Ai këto ditë ka udhëtuar për në Gjermani dhe nuk është vetëm. Pranë tij është një vajzë. Në disa fotografi të dërguara në adresë të EO, Roberti shihet në Aeroportin e Dusseldorfit, me vajzën brune, duke shtypur meposhtee re’klamn ju,hapen,fotot.