Rita Ora preket nga kjo sëmundje, shumë e përhapur në vendin tonë

Këngëtarja e njohur kosovare, Rita Ora, është bërë pjesë e filmit “Twist” ku ka njërin nga rolet kryesore.

Ora ka thënë se është e sëmurë dhe se ka marrë ndihmë mjekësore, transmeton Klan Kosova.

“Jo grip, nuk do të më marrësh! Ndërprerjet e xhirimit të filmit në kohën e drekës/pushimi i katërt. Unë jam në rregull, vetëm dua që të siguroheni që unë do ta përfundoj këtë gjë para ditëlindjes time të martën! Dhe t’ua sjell këtë film të mahnitshëm! #Tëist”, ka shkruar Ora në InstaStory.