Rikthehet Aida Shtino/ S’lë Gjë Pa Thënë Për Mjekët Shqiptar: I Keni Trutë Ju, Si Ua Bëni Atë Shqiptarëve Me…

Rikthehet Aida Shtino/ S’lë Gjë Pa Thënë Për Mjekët Shqiptar: I Keni Trutë Ju, Si Ua Bëni Atë Shqiptarëve Me.

Gazetarja e njohur Aid Shtino, me anë të një postimi në Facebookun e saj, ka bërë një reagim të fortë ndaj mjekëve që po luf tojnë me korr onavirusin.Shtino ngre pyetjen pse nuk u lejohet të infektuarve telefoni, teksa u drejtohet Manastirliut, Piperos e gjithë të tjere që i quan kompani.Nje gje po ju them mbajeni mend, se nuk do te arrini te permbani me turmen e terburar , qe do tiu versulen nga zemerimi , sepse po i ktheni ne kavie laburatori te afermit e tyre….dhe aty jo polici, po as ushtri nuk i ben dot zap”, shkruan e revoltuar Shtino.Reagimi

A mundet tiu bej nje pyetje doktoreve tane te “çmuar”
Perse nuk ju lejojne te semureve me covid qe jane te shtruar ne spital telefon..???Kush eshte arsyeja , qe nuk i lejojne te flasin me te afermit e tyre…?????? A jeni ne terezi ti Ministre Manastirliu dhe ti Kryetare Komitetit Rakacolli me Pipero e kommpani.