Rezultatet flasin vetë : Të gjitha gratë dhe vajzat do të na falenderojnë për këtë recetë me kosto 0 e cila do t’iu vijë në ndihmë që të


Ky është një trajtim super efektiv që do të rrisë rrënjët e flokëve, do të ushqejë kokën tuaj të flokëve shumë mirë dhe së shpejti do të vëreni se së shpejti të gjitha flokët e bardhë do të fillojnë të bëhen të zeza përsëri nga rrënjët.

E ju duhen vetëm 2 përbërës që janë lehtësisht të disponueshëm për ju. Aloe vera gel Vitamina E 400 kapsulë
JA UDHËZIMET: Në një tas të pastër merrni 2 lugë xhel aloe vera Mixoni atë mirë vazhdimisht për 10 minuta, ju do të merrni një krem ​​si konsistencë Aplikojeni këtë krem ​​për të gjithë kokës tuaj dhe masazh atë mirë për 4-5 minuta.

Lëreni atë për një natë në kokën tuaj Lani flokët të nesërmen ne mengjes Aloe vera përmban diçka të quajtur enzima proteolitike që riparojnë qelizat e vde. kura të lëkurës në lëkurën e kokes,ditorja.