Renato Mekolli braktis ‘Hell’s kitchen’, ja kush do e zëvendësojë, e njihni të gjithë

Renato Mekolli, shefi i famshëm i kuzhinës ka vendosur të largohet nga “Hell’s kitchen” në mes të sezonit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Top Channel me videon promo të publikuar në Instagram. Top Channel bën të ditur se vendin e Renatos do e zërë një shef tjetër.
Ndërsa skenaristja Zefina Hasani ka shkruar se Renato është larguar për arsyet e tij personale, dhe ja kush do e zevendesoje, shtypeni re,klamn dhe hapen,fotot e tij.