Remzie Osmani Publikon Foton Me E Ëmbël Me Burrin: Kemi 25 Vite Bashkë Të Kemi Shëndet E Begati


Si rrallëherë, këngëtarja e njohur kosovare, Remzie Osmani ka vendosur të ndajë disa foto me bashkëshortin e saj, teksa kanë festuar 50 vite të kaluara bashkë.“Gjysme shekulli dhe gjysme tjeter se bashku me ne,plote lumturi begati e shendet.

Gezuar”, ka shkruar Osmani krah fotove ku shfaqet me bashkëshortin. Ajo çfarë ka rënë në sy ka qenë elegance e dyshes, që duket se kanë arritur të ruajnë kujtimet më të bukura bashkë.“Gjysme shekulli dhe gjysme tjeter se bashku me ne,plote lumturi begati e shendet. Remzie ka ndarë shumë pak momente me familjen, ndaj dhe këto poza kanë marrë vëmendjen maksimale të ndjekësve, që kanë komentuar menjëherë duke e uruar çiftin.