Pse te mos dukeni dhe ju sikur te ishit 20 vjece? Ja receta teper ekonomike qe ua mundeson kete

Pse te mos dukeni dhe ju sikur te ishit 20 vjece? Ja receta teper ekonomike qe ua mundeson kete.Një maskë fantastike për fytyrë e bërë nga një recetë japoneze do t’ju fshijë vite nga fytyra juaj. Receta është përdorur ndër vite nga femrat japoneze, të cilat duken shumë më të reja se kanë moshën.

Përbërësit: 2-3 lugë çaji oriz, 1 lugë çaji mjaltë, 1 lugë çaji qumësht.
Dhe ja si duhet ta beni pergatitjen dhe perdorimin, k1ikojeni meposht re!klamn dhe menjeher,shfaqet videeo.