Pse e kan prishur shoqërinë? , Teuta e tregon arsyen pse nuk flet më me Genta Ismajlin, është shok.uese deklarata e saj (VIDEO)

A e dinit që dikur aktorja Teuta Krasniqi kishte shumë miqësi me Genta Ismailin, këngëtaren e mirënjohur kosovare, që e kishte madje edhe mike të shtëpisë.
Teuta, dikur e konsideronte Genten mike të shtëpisë, por ka vite që ato më nuk janë parë nën shoqërinë e njëra tjetres.
Dhe kete me ne fund e ka treguar Teuta ku me deklaraten e saj befasoi te gjithe, ja cfare thote ajo, klikojeni meposht katrorin reeklamues, dhe shikojeni,videeon.