Po Kërkon Burrë Në Televizor, Dalin Bisedat E Tea Me Një Djalë Tjetër: Do Doja Një Derë Se Kam Takimin Me….

Ditën e djeshme është bërë virale në rrjet një bisedë e Tea Trifonit, të formatit Për’puthen ku kjo e fundit i ka kërkuar një biznesi për takimin me djalin e tatuazheve, Elvisin.

Përgjigja e biznesit është ironike duke i thënë se çfarë takimi mund të realizohet në një kompani ndërtimi.

Teksa bjondia e programit i kthehet se do një derë të bli nduar dhe t’i ngrenë katin e dytë të shtëpisë. Nuk dihet nëse bisedat janë të montuara, por me siguri e gjithë situata e krijuar është tejet gazmore.