Po i afrohet të 60- tave/ Mihrije Braha nuk do t’ja dijë për plakje, i lë të gjithë me gisht në gojë me format e saj

Po i afrohet të 60- tave/ Mihrije Braha nuk do t’ja..

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Mihrije Braha i ka mahnitur të gjithë me fotot e fundit të publikuara në llogarinë e saj në Instagram.

Ndonëse 52 vjeç, Mihrije ka arritur të qëndrojë në super formë fizike. Këngëtarja ka pozuar me rrobabanjo nga pushimet dhe me këtë trup padyshim sfidon edhe vajzat në të njëzetat.