‘Po flet më shpejt se italianët…!Ku po shkon?’ Alketa futt, në krizë Amadeusin në Sanremo

Prezantuesja shqiptare Alketa Vejsiu ka lënë pa fjalë dhe ka shtangur Amdeusin gjatë bashkë moderimit në natën e tretë të festivalit në Sanremo. Teksa ngjitet në skenë për të prezantuar këngën e radhës, Alketa rrëmben të gjithë vëmendjen duke falenderuar italianët për mundësinë e dhënë dhe për realizimin e ëndrrës së saj.
E teksa falenderimeve të shumta nuk po u vinte fundi, Amadeusi u duk sikur kaloi ‘në krizë’ nga mënyra se si prezantuesja shqiptare po fliste.K1ikoje meposht re!klamn dhe shikoje,videeon.