Plas rrjetii, Tallja me Xhemin dhe motrat Vjollca, Alketa s’ndalet: Ja cfare thote tani…(Video)

Alketa Vejsiu ka folur sërish për debatin virtual përmes rrjeteve sociale mes revistës “Class”, të drejtuar prej saj, dhe moderatoreve Xhemi Shehu dhe Marina Vjollca, pas kritikave të tyre në përfundim të Festivalit të Këngës në RTSH.
Gjatë bisedës në “Opinion”, Vejsiu tha se ligësisë zgjedh që të mos i hapë rrugë, duke shtuar se në fakt, postimet me natyrë bullizuese ndaj Xhemi Shehut dhe Vjollcës janë bërë per…duke k1ikuar meposht videon, shikoeni intervistenn e saj.