Pija Kundër Yndyrës, Për Humbje Ekstreme Të Peshës Deri Në 10 Kg

Një nga proceset më të vështira është padyshim procesi i humbjes së peshës. Të gjithë dëshirojmë të hamë, por disa prej nesh fitojnë më shumë peshë. Për të ndaluar këtë, duhen bërë disa ndryshime në mënyrën e jetesës dhe në mënyrën se si ushqeheni.

Përbërësit:
1gotë uji,
1 lugë gjelle lëng limoni,
2-3 lugë gjelle xhel Aloe Vera,
1 lugë gjelle mjaltë,
1 lugë çaji xhenxhefil pluhur.
Ja pergatitja dhe perdorimi,shtypenii rek;lamn dhe shikojeni,videeon.