Për herë të parë në ekran, Renato Mekolli fton të ëmën në emision, ja sa e bukur eshte ajo

Mbrëmjen e sotme ka startuar finalja e emisionit shumë të pëlqyer nga publiku,“Heell’s Kitchenn”. E ftuara speciale këtë mbrëmje, është nëna e Renato Mekollit, shefit të kuzhinës.
Mamaja i solli Renatos pjatën e tij të preferuar në studio, tavën e kosit si dhe rrëfeu histori nga fëmijëria e kuzhinierit. Si Renato ashtu dhe nëna e tij janë emocionuar, duke shtyp meposht re,klamn mund ti shikonii menjeher,pamjet.