Pasi u zbulua se jane bashkuar, Roberti nuk i ndalet pushimet me Noren (Foto)

Nora e Roberti duket se janë bashkuar përsëri. E këtë ‘sekret’ ua ka zbuluar motra e Norës, Era Istrefi.Ditë më parë, Era në Instagramin e saj publikoi një pamje ku shihen se janë mbledhur shoqëria për të kaluar kohë së bashku.

K1ikojenii re’klamn dhe shfaqet,viideo.
Në pamjen në fjalë, aty afër janë parë edhe Nora dhe Roberti. E pas kësaj, Roberti e Nora duket se kanë filluar edhe disa pushime të tjera.