Pas ndarjes ja me kë ka shkuar në pushime ish-reja e Danit (FOTO)

Atëherë kur askush se priste e të gjithë prisnin verës dasmën e tyre, dyshja i dhanë fund fejesës, Kjo u kuptua në saje të rrjeteve sociale ku të dy kishin larguar njëri-tjetrin në instagram si dhe nga mosprezenca e Dafinës.

Në kanagjeqin e kunatës e cila u martua muaj më parë.Edhe fotot që kishin realizuar dyshja bashkë janë fshirë nga rrjetet sociale.

Por siç duket të dy e kanë marrë me shume sportivitet. Andi në anën tjetër që kënaqet çdo ditë me shoqëri, e në anën tjetër edhe Dafina po bën të njëjtën gjë.

E vendin e Andit tani për pushime ia ka zënë shoqja e saj me të cilën shihen mjaft të lumtura.Sidoqoftë jeta vazhdon.