Pak kohë më parë h umbi babain, Rudina Dembacaj bën dedikimin prekes (FOTO)

Pak kohë më parë h umbi babain, Rudina Dembacaj.

Aktorja e njohur Rudina Dembacaj, pak kohë më parë ka h umbur të atin, i cili u nda nga jeta pasi vuante nga një sëmundje e rëndë.

Por së fundmi ajo është bërë nostalgjike dhe ka publikuar një moment të bukur familjar, që tashmë ka mbetur thjesht një kujtim për të.

Ajo ka publikuar një foto të prindërve, teksa vallëzojnë bashkë. “Mami dhe babi, nuk do shoh kurrë çifti si ju”, shkruan Rudina e prekur në foto.

Gjatë këtyre javëve, ajo ka ndarë momente të ndryshme me babain e saj të ndjerë, ku tregon sa ia ndjen mungesën.