Nusja me e re ne familje, ja si po i kalon Arbana ditet e pushimit me familjen e Eduartit

Moderatorja e njohur Arbana Osmani është një ndër personazhet që publiku shqiptar do dhe ndjek vazhdimisht si në ekran ashtu dhe ne rrjetet sociale.
Prej kohësh ajo është në një lidhje me regjizorin Eduard Grishaj.Arbana tashme e ka pranuar hapur lidhjen me regjisorin dhe cifti duket se po përjetojnë romancën.
Prej disa ditësh, Arbana dhe Eduardi ndodhen ne veri të Italisë, ja dhe si po duken ata se bashku, duke k1ikuu ne re’klaam n’diqní videeon.