Nusja e Remzie Osmanit, Gëzimja na prezanton shtepine e saj luksoze (Pamje)

Nusja e Remzie Osmanit, Gëzimja na prezanton shtepine e saj luksoze.
Dhjetori është muaji i cili ftohë ambientin e jashtëm por ngrohë secilën familje.
Pamje këtë të cilat vet Gëzimja i ka ndarë përmes Instagramit për ndjekësit që e përcjellin aktivitetin e saj. Shtepia e saj prej brenda vertet duket super luksoze, ku dhe si duket reja e Remzies ia ka kaluar pak me luksin e saj, per me teper shtypení re,klamn dhe menjeher,hapen pamjet.