“Nuk jemi ne Kosove ketu”/ “Plas” she rri mes Alesia Bamit dhe Robert Berishës: Të kam pa me dashnor…

“Nuk jemi ne Kosove ketu”/ “Plas” she rri mes Alesia Bamit dhe Robert Berishës: Të kam pa me dashnor.I ftuar në “E diell”, ishte Robert Berisha i cili foli për deklaratën që bëri bujë dhe u shpreh se është keqkuptuar në atë çfarë ka dashur të thotë.
Roberti u vendos përballë gazetarëve të “E diell”, mes tyre edhe Alesia Bamit, me të cilën u përp las në një moment për shkak të termit që ai përdori.Duke k1ikuar meposht videon, shikojeni reagimin e tij.