Nuk fle as diten, as naten/ Zbulohet gjendja shendetesoree e Edi Rames, nuk eshte mire fare…


Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi tha se kishte marrë informacione lidhur me gjendjen psik ologjike të kreut të qeverisë dhe mendimin e socialistëve për të. E ftuar në emisionin “Kjo Javë”, Kryemadhi tha se kishte marrë informacione lidhur me gjendjen psikologjike.

Të kreut të qeverisë dhe mendimin e socialistëve për të. Për të vërtetuar fjalën e saj, Kryemadhi ka marrë si shembull Pandeli Majkon dhe Damian Gjiknurin.“Kisha dëgjuar që nuk është në gjendje të mirë, është nervoz. Nuk fle natën. E dëgjova ta kuptoja gjendjen e tij.

Nuk e besoja në fakt. Por dje e kuptova dhe e pashë që është shumë rëndë, psikologjikisht dhe mendërisht. Fjala bashkë e mbyt, se të gjithë jemi bashkë, ndërsa ai është vetëm. Sytë e Pandeli Majkos dhe Gjiknurit, vetë ata e kuptojnë shumë mirë se fjalimi i tij nuk ngjall interes,”-tha Kryemadhi.