Nuk është qumësht, Eshtë përbërja e cila do të largoj dhj.amin tuaj të barkut në një kohë tepër të

Eshtë përbërja e cila do të largoj dhj.amin tuaj të barkut në një kohë.

Kanella është një erëz e përdorur gjerësisht në kuzhinë dhe jo vetëm. Ka pafund mënyra në të cilat ajo mund të përdoret.

Sepse ka veti kurative dhe vlera të larta ushqyese. Është një përbërës perfekt që ju ndihmon të humbni peshë në një kohë shumë të shkurtër.Gjithashtu, ndikon pozitivisht në të gjithë trupin tuaj, duke e pastruar atë nga të gjitha toksinat e akumuluara. Kanella është një ushqim i pasur me fibra, me kalcium si dhe një nga erëzat më të pasura me hekur.

Përbërësit: 1 lugë çaji kanellë, 200 ml kefir. Përgatitja: Miksoni kefirin me kanellën në një enë dhe përziejini mirë. Pijeni këtë përzierje çdo mbrëmje pas ngrënies së darkës. Përdoreni rregullisht derisa të arrini peshën e trupit që dëshironi.