Nuk e nxjerr asnjehere ne publik, Shikoni sa shume eshte rritur Ajka vajza e Xhensiles

Dy vite me pare, kengetarja e njohur Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku u bene prinder te nje vajze. Cifti i njohur i showbiz-it e pagezuan vogelushen me emrin e vecante tipik shqiptar, Ajka.

Kengetaren qe pas lindjes se Ajkes e kemi pare shume te rezervuar ne rrjetet sociale dhe aq me pak qe te postonte foto te vogelushes.

Dyshja e embel ka treguar shpesh sesa shume e ka ndryshuar Ajka jeten e tyre. Me ane te postimeve ne ‘Instagram’, Xhensila ka treguar se e ka nisur fundjaven krah vogelushes se saj.

Ajo ka zgjedhur te shijoje ngjyrat e vjeshtes dhe bukurite e natyres,ja dhe foto e saj, transmeton ditorja.