Nuk e keni parë moti kohë? Nuk do ta besoni sa edhe më shumë është zbukuruar Rasheli ! (FOTO)

Nuk e keni parë moti kohë? Nuk do ta besoni sa edhe më shumë është zbukuruar Rasheli. Modelja dhe prezantuesja e njohur shqiptare, Rashel Kolaneci, ka tunduar fansat me postimin e fundit.

Në atlete të zeza, Rashel duket vërtetë joshëse. Si zakonisht, Rashel ka nxjerr në pah format trupore, të cilat marrin gjithmonë vëmendjen e meshkujve.

25- vjeçarja ka mbi gjysmë milioni ndjekës në Instagram dhe mbetet një nga femrat më atraktive shqiptare, e cila gjithmone eshte ne qender te vemendjes.

Në atlete të zeza, Rashel duket vërtetë joshëse. Si zakonisht, Rashel ka nxjerr në pah format trupore, të cilat marrin gjithmonë vëmendjen e meshkujve,ditorja.