Nuk e keni parë moti kohë, Ja sa ka ndryshuar Rovena Stefa (Foto)

Nuk e keni parë moti kohë, Ja sa ka ndryshuar Rovena Stefa. “Video e re së shpejti “Le të thyhen Gotat”, Ky është statusi i këngëtares së njohur Rovena Stefa, teksa ajo poston disa foto nga xhirimet e klipit të ti.

Rovena e shumë hiteve do të na thyeje jo vetëm gotat, por si duket dhe zemrat me këtë projekt të saj, e deri sa klipi të vijë lë ti thyejmë sytë me këto foto që ajo ka postuar,ditorja.