Nuk do ta njihnit kurre, ja se si dukej Hyrremi para se te behej e famshme ne seriale

Nuk do ta njihnit kurre, ja se si dukej Hyrremi para se te behej e famshme ne serialeAktorja e njohur gjermano-turke Meryem Uzerli u bë shumë e famshme me rolin e “Hyrremit” në serialin “Sulejmani i madhërishëm” dhe që prej asaj kohe ka qenë një nga personazhet më të komentuar në mediat turke.

Mirepo vitet e fundit ajo është akuzuar edhe për operacione plastike në fytyrë pas ndryshimit që pësoi në paraqitje por ne fund ajo e pranoi vetë këtë fakt. Gjithsesi Meryem nuk e ka aspak problem të tregojë si ka qene dikur.

Në Instagram aktorja pak kohe me pare ka futur një foto nga fëmijëria e saj dhe me siguri nuk do ta njihni.
Në foto, aktorja shfaqet në moshën 9-vjeçare.

Me flokët ngjyrë kafe e me sytë e shkruar. Meryem mori mijëra pëlqime dhe komente pozitive nga fansat e saj në Instagram,ditorja.