Nuk Do Ta Besoni Sa Vite Diferencë Kanë Sinan Hoxha Dhe Gruaja E Tij (Foto)


Ata vendosën të martohen pak muaj pas shpalljes së fejesës, dhe pas dy vitesh histori dashurie, që e mbajtën të fshehtë derisa erdhi momenti i duhur.

Sinan Hoxha është 18 vite më i madh në moshë se Andrra Destani, vajza simpatike që jeton në Hamburg të Gjermanisë. Pavarësisht diferencës në moshë në statuset e saj në facebook, Andrra e ka deklaruar hapur lumturinë që ndjen në krah të Sinanit, me të cilin bën një jetë përrallore me shumë udhëtime nëpër botë.

Nuk Do Ta Besoni Sa Vite Diferencë Kanë Sinan Hoxha Dhe Gruaja E Tij. Nga Roma, Parisi, Stambolli, etj.Sinani dhe Andrra që nga deklarimi i lidhjes janë bashkë të pandarë në të gjitha koncertet e këngëtarit nga Tirana.