Nuk do ta besoni, Ja sa vjeçare qenka e fejuara e Shpat Kasapit!

Nuk do ta besoni, Ja sa vjeçare qenka e fejuara e Shpat Kasapit. Selvje Jao ka njoftuar së fundmi se ajo dhe shpati kanë bërë kurorëzin fetar.

Të dy sjellin shumë foto se bashku, duke treguar raportin e shkëlqyeshëm që e kanë së bashku. Duke u përgjigjur në pyetjet e përcjellësve në instagram Selvija tregoi edhe për moshën e saj.

Ajo tregoi se edhe katër muaj i mbush 27 vjet, ajo tani eshte ne qender te vemendjes, pas fejesees,transmeton ditorja.