Nuk do ta besoni, ja qfar gjeti mbrenda dollapit nje njeri

Një person është surprizuar, Hape-ree.klamn, dhe shiko-videon, pasi ka gjetur plot 97 mijë euro brenda një dollapi të dorës së dytë, të cilin e kishte blerë në internet. Ngjarja ka ndodhur në Rumani. Sikurse ka bërë të ditur Associated Press, e cila citon gruan e Samuel Stanicas, Adelën. Sipas kësaj të fundit, bashkëshorti i saj një punëtor ndërtimi, kishte blerë të martën dollapin në një faqe online shumë popullore.

Ndërsa pa ditë më vonë, ndërsa gruaja po gatuante, kishte dëgjuar bashkëshortit Samuel të vinte drejt saj duke bërtitur: “Hajde shiko çfarë gjeta!”. Kur shkuan atje, ajo pa një kuti metalike, brenda së cilës kishte kartmonedha 500 euroshe.