Nora ‘Tro.ndit’ Rrjetin, Na Zbulon Mashkullin E Zemrës..

Nora ‘trondit’ rrjetin, na zbulon mashkullin e zemrës..Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotos së fundit ajo e ka uruar Valdrin Sahitin për ditëlindje.Ka kohë që ajo dhe Valdrini janë shok shumë të ngushtë. Nora ‘Tro.ndit’ Rrjetin, Na Zbulon Mashkullin E Zemrës,Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.ditorja.