Nora në emocione, Roberti i bën befasi në emision

Edhe pse u ndan, prej disa kohësh tashmë, Robert Berisha dhe Nora Istrefi kanë ruajtur një raport miqësie, gjë të cilën e shohim rrallë, por shumë rrallë në vend.

Këngëtarja e njohur shqiptare Nora Istrefi është e ftuara speciale këtë të shtunë në programin e Arbana Osmanit në Top Channel, e cila sipas asaj çfarë Arbana shkruan në promon e publikuar dhe çfarë shihet në video.Nora është e ftuara e këtij emisioni dhe ja si e befason Roberti, duke k1ikuar katrorin e re!klamiimit dhe shiko,videonn.