Nora bën ndryshimin e papritur në pamje, po duket komplet ndryshe (Foto)

Nora bën ndryshimin e papritur në pamje, po duket komplet ndryshe. Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet se ka ndryshuar me balluke dhe po duket shumë ndryshe.Ajo eshte gjithmone ne qender te vemendjes me postimet e saj.Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.