Njihuni tani me dy konkurrentët e rinj të Për’puthen (Foto)

Njihuni tani me dy konkurrentët e rinj të Për’puthen.Sajmiri dhe Eltoni, të dy 26 vjeç janë bërë pjesë e Për’puthen. Sajmiri u shpreh se ka një biznesin e tij në Tiranë ndërsa vajzat që i kanë peelqyer më shumë janë Ledjana dhe Jasmina.

Ndërsa Eltoni, i cili është trajner futbolli mori provokimin e para nga Sara, e cila i tha: “Dua të më mësosh të bëj golaa”, i urojm suksese atyre, percjell ditorja.