Njihuni me vjehrrën e Teas, ajo qenka një bukuroshe e vërtetë (Foto)

Tea dhe Berati janë dy personazhet më të përfolura kohëve të fundit. Pasi e bën publike lidhjen e tyre, ata u perballenn me komente nga më të ndryshmet,

Të dy tani janë më të qetë dhe janë aktiv në rrjetet sociale. E sot ju keni mundësi të njiheni me vjehrrën e Teas e cila qenka shumë e bukur. Tea e Bearti po e vazhdojne lidhjen e tyre me da’shuri duke ecur ne vende te ndryshme.