Njihuni me vajzën e Isa Mustafës, ajo është një zonjë e vërtetë (FOTO)

Njihuni me vajzën e kreut të LDK-së, Isa Mustafës. Është, Afërdita Mustafa- Xhemajli, vajza e ish-kryeministrit Isa Mustafa, e cila ngjanë goxha shumë me babain e saj.

Afërdita është e martuar dhe ka dy fëmijë, ajo momentalisht punon në Qendrën Klinike Universitare, në Pediatri. Vajza e kryeministrit është brune dhe po ta shikosh me vëmendje, ajo i ngjan më shumë babait sesa dy vëllezërit e saj. Njihuni me vajzën e Isa Mustafës, ajo është një zonjë e vërtetë.