Njihuni me rejen e vogel te shyhretes, ajo eshte shume e njohur per publikun (Foto)

Familja e Shyhrete Behlulit është ndër familjet më të komentuara në vend.
Lumi është djali i vogël i këngëtares në fjalë.

Hape re’klamn dhe shfaqet,fotoja.
Ai së fundmi ka bërë një postim ku shihet bashkë me vajzën e Shkumbinit dhe Mimozës. Rozafa është vajza bukuroshe e tyre, e cila është e njohur për publikun. A thua cila është në të vërtetë lidhja e Lumit dhe Rozafës.