Njihuni me gruan e Kemalit, eshte aktorja turke (Foto)

Aktori i njohur turk, Mert Altinisik tek ne i njohur me rolin e ‘Kemalit’ ku luan në serialin turk “Më fal” , në jetën reale është i dashuruar në aktoren turke,Hazal Eylucelik e cila njihet për rolin e “Lejlës” në po të njëjtin serial.

Bashkë me “Kemalin” është dhe “Ymyti” të cilët në këtë serial ty dy i patën të dashurat prezente, por, që roli nuk ua ka lejuar të jenë bashkë me njëri-tjetrin.

Kështu në serial “Bahari” dhe “Ymyti”, luajnë rolin e motrës e vëllait, kurse në realitet janë burrë e grua.Ndërsa, Kamali dhe Lejla në serial njihen por, asgjë më shumë ndërsa jashtë serialit janë të dashuruar, ja dhe nje foto e saj,ditorja.