Njihuni me babain e Beartit të emisionit “Perputhen” (Foto)

Njihuni me babain e Beartit të emisionit “Perputhen”. Ai eshte nje nga djemt me te dashur dhe me te komentuar te emisionit.Bearti tashme e duan te gjithe per shkak te karakterit te tij.Pavarësisht se u largua.

Bearti vazhdon të ketë njësoj vëmëndjen e ndjekësve në rrjetet sociale dhe ai eshte shume i ndjekur momentalisht.Ish-konkurrenti së fundmi u ka prezantuar ndjekësve babanë e tij.

Që duhet thënë që duket edhe më mus-kuloz se i biri. Bien në sy bien edhe tatuazhet të cilat me gjasa ja ka fiksuar ai të birit.

Bearti tani eshte ne qender te vemendjes ne mediat roze, pershkak te emisionit, ja dhe nje foto e babit te tij,ditorja.