Njëra më e bukur se tjetra, Tea e “Përputhen” na tregon më në fund motrën

Që me prezantimin e parë në emisionin “Përputhen”, Tea Trifoni fitoi zemrat e publikut me ëmbëlsinë që e karakterizonte dhe me sytë shprehës.

Më pas ishte pjekuria e saj në situata të ndryshme e cila u duartrokit dhe vlerësua shumë.Tea ka treguar se pjekuria e saj ka ardhur si shkak i rrjedhës së ngjarjeve në familjen e saj ku për shkak të divorcit të prindërve ajo është detyruar të jetë si një nënë për motrën e saj më të vogël.

Me të treguar këtë histori ndjekësit janë bërë mjaft kurioz dhe ja kanë shprehur edhe në rrjetet sociale për të treguar motrën e saj.

Pak minuta më parë Tea ka publikuar në InstaStory ku shfaqet me motrën e saj e cila është njësoj e ëmbël dhe e bukur si motra e madhe.