Një Zeshkane Me Flokë Kaçurrela, Kjo Është Vajza Bukuroshe E Nazirës

Si një e moshuar dhe e dashur, shërbetore e të pasurve është portretizuar karakteri i aktores Nazira në serialin turk “Më fal”, i cili po pëlqehet mjaft shumë nga shikuesit.

Ajo përveç serialevee ka përvojë edhe si aktore e teatrit. 50– vjeçarja jashtë rolit të “Nazirës” ka një pamje e stil krejt tjetër. Së fundi “Nazira” ka publikuar në disa fotografi të ëmbla me vajzën e saj bukuroshe,k1ikojeni rek’klamn dhe shikojeni,foton.