Ngjyra e kuqe shume i ngjan, E mbani mend Florianin ‘e vogel’ qe kendonte, ja si duket ai sot pas shume vitesh

Eshte nje nder kengetaret me te dashur dhe me te pelqyeer, edhe pse ne moshe te vogel, Floriani, kendoi me Adrian Gaxhen, kengen e famshme me titull ‘Ngjyra e kuqee’.

E cila beri shume buje Ne kohen qe doli kenga, Floriani, ishte ne moshe te vogel, dhe arriti te merrte aq shume pelqimee, saqe filloi karrieren e tij si kengetar, te cilen akoma e vazhdon.

Aktualisht jeton ne Gjermani, dhe po vazhdon karrieren e tij si kengetar. Edhe pse, sapo beri kengen me Adrianin, edhe ne Republiken e Kosoves, ai nxorri dhe publikoi kenge serish.

Kane kaluar shume vite, dhe ai ka ndryshuar shume gjithashtu. Por tiparet e fytyres mbesin te njejta, shume prej nesh kemi kohe pa e pare,ditorja.