Në një lidhje të re, aktori shqiptar i telenovelave turke kapet mat me të dashurën (FOTO)


Aktori me origjinë shqiptare, Can Yaman është padyshim një ndër aktorët më të suksesshëm në Turqi. Aktualisht ai luan në serialin “Bay Yanlis”, krah aktores Ozge Gurel.

Can është shumë i komentuar dhe për jetën e tij private, të cilën kohët e fundit është munduar ta ruajë sa më diskrete. Megjithatë aktori nuk i ka shpëtuar dot syrit të paparacëve.

Mediat e huaja shkruajnë se ai ka nisur një lidhje të re. Paparacët kanë fotografuar të dashurën e tij pas takimit të tyre në Ortakoy. “Sapo u takuam me Canin, thjesht biseduam”, është shprehur vajza, identiteti i së cilës nuk është bërë ende i ditur.