Ndodh E Papritura, Djali I Ramadan Krasniqit Ndahet Nga E Fejuara, arsyeja sepse ajo e…

Djali i këngëtarit të njohur, Ramadan Krasniqit, është ndarë nga e fejuara?Me shumë veprime lind dyshimi se Andi dhe e fejuara e tij Dafina kanë shkëputur kontaktet ndërmjet veti.

Përmes fshirjes së imazheve në rrjete sociale, kuptohet që dyshja kanë marr vendimin e papritur, që të mos jenë më bashkë. Këtë e dëshmon llogaria e tyre personale.

Duke mos ekzistuar as edhe një imazh së bashku në rrjete sociale.Po ashtu, personat në fjalë nuk e ndjekin njëri tjetrin në Instagram.Mbetet të shihet e vërteta rreth kësaj dileme që kanë ngritur çifti i njohur.

Ndodh E Papritura, Djali I Ramadan Krasniqit Ndahet Nga E Fejuara, Përmes fshirjes së imazheve në rrjete sociale, transmeton,ditorja.