Na la me zemër në dorë, Tea flet për herë të parë pasi i dolën fotot me Beartin

Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi janë çifti më i ri i showbiz-it, të cilët konfirmuan romancën e tyre ditën e djeshme duke bërë bujë të madhe në të gjitha mediat.

Pak ditë pasi doli e “përputhur” me Andin nga emisioni “Për’Puthen”, Tea dhe partneri i saj (gjithashtu ish-konkurrent në emision), konfirmuan lidhjen duke i shokuar të gjithë.

Së fundmi një reagim ka ardhur nga Tea. Ajo shkruan: Kr imi perfekt nuk Ekziston. Ose ti vetëm lë prova sepse do të kapesh.