Na E Ka Mbajtur Sekret/ Kjo Është Motra Bukuroshe E Elvana Gjatës, Do Të Habiteni Kur Të Mësoni Profesionin E Saj

Na E Ka Mbajtur Sekret/ Kjo Është Motra Bukuroshe E Elvana Gjatës, Do Të Habiteni Kur..

Elvana Gjata mund të thuhet se po shkëlqen në botën e muzikësK.ëngë që numërojnë miliona shikimee, koncerte dhe hite njëra pas tjetrës.

Mund të thuhet që është një histori suksesi, por mesa duket talenti dhe suksesi janë pjesë e familjes Gjata.Elvana ka pushtuar skenën shqiptare, por motra e saj duket se ka pushtuar atë gjermane.Migena Gjata, ka hapur shkollën e saj të muzikës në Gjermani. Këtë lajm e bën me dije Besa Kokëdhima.“E talentuara e bukur, ekselentja Migena Gjata ka hapur shkollën e saj të muzikës në Gjermani pas kaq shumë vitesh duke mësuar, duke performuar në vendet më prestigjoze. Ti na ke bërë të gjithëve krenarë”.